З метою зниження вартості грузинських вин ТМ Гелати, для білоруського споживача, 4 липня 2016 року підписано ліцензійний договір між холдинговою компанією «Джорджіани АЛКО ГРУП», Грузія і ЗАТ «ХАРЧОВИЙ КОМБІНАТ« ФЕНІКС », Республіка Білорусія, на розлив грузинських вин ТМ Гелати на виробничій базі ЗАТ «ХАРЧОВИЙ КОМБІНАТ« ФЕНІКС ». Розлив вина буде проводиться виключно з грузинських виноматеріалів, виробництва ТОВ АКУРА, за технологічними інструкціями та під наглядом і контролем технологів виноробів ТОВ «Джорджіани АЛКО ГРУП». В недалекому майбутньому білоруський споживач зможе оцінити якість грузинських вин ТМ Гелати.
                                                  ЗАТ «ХАРЧОВИЙ КОМБІНАТ« ФЕНІКС », Республіка Білорусія,
по оснащеності виробничо - технологічна база підприємства є однією з кращих в Білорусії. Сучасні технології виноробства дозволяють зберігати найкращі характеристики терруара, що сформувалися в добірних виноградних винах. Відділення бутилювання містить 2 сучасних ліній розливу європейського виробництва, які дозволяють максимально зберегти смак і аромат вина і його природні властивості, забезпечує стійкість продукції при подальшому зберіганні. Завод здійснює розлив вина в скляній пляшці об'ємом 0,7 л. і 0,75 л.
Якість продукції контролюють співробітники сертифікованої лабораторії, розташованій безпосередньо на заводі.

                                                                                                Concours Mondial de Bruxelles

Перший алкогольний «чемпіонат світу» пройшов в 1994 році. Тоді всього лише за два місяці на дегустації в Брюгге вдалося зібрати 869 брендів з 29 країн. Потім конкурс швидко набрав обертів, залучаючи тим, що з 2006 року став проводитися в виїзному форматі. Так, Concours Mondial вже брали Лісабон, Валенсія, Сицилія, Бордо, Люксембург, Гімарайнш, Братислава. Конкурс заслужив репутацію самого професійного. До оцінки його експертів прислухаються виробники вина та міцного алкоголю з чотирьох континентів. Кількість привезених примірників напоїв перевищує 6000.

Вино Сапераві, винзаводу "Джорджіан Алко Груп" виграло срібну медаль на міжнародному дегустаційному конкурсі вин і спиртних напоїв "Concours Mondial de Bruxelles 2014", який проходив з 2 по 4 травня в м Брюсселі. Зразок "Сапераві Акура" посів друге місце серед 8,060 інших зразків з 41 країни-виробника.
     "Ми пишаємося такою значущою перемогою на найпрестижнішому світовому конкурсі. Створення вина - срібного призера - колективна заслуга нашої команди виноробів. Кожен зробив все від нього залежне на своїй ділянці роботи. З вином неможливо працювати з холодною головою, воно вбирає емоції ще швидше, ніж вода, тому не терпить агресії. до нього треба ставитися з належним рівнем професіоналізму, а й з відкритою душею, тоді продукт вийде найвищої якості. Думаю, з Сапераві нам це вдалося.

© 2014 LLC «Georgian Alco Group»

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook