Гелати, це селище в західній Грузії, воно славиться тим, що там розташований Гелатський монастир Богородиці - найбільш значний середньовічний монастир в Грузії. Центр церковної і культурного життя, монастир був заснований царем Давидом IV Будівельником в 1106 році і став його усипальницею. Соборна церква будувалася до 1125 року і ще п'ять років прикрашалися мозаїками, які шануються кращими в усьому Закавказзі. У той час монастир був місцеперебуванням Гелатськой академії, члени якої жваво цікавилися давньогрецької філософією., Пам'ятник Всесвітньої спадщини (1994).
Вино під торговою маркою Гелати, випускалося Грузією ще в радянські часи і заслужено користувався успіхом в пострадянському просторі, в на початку 90 - их минулого століття виробництво вина було припинено.
Холдінгавая компанія "Джорджіан Алко Груп" в 2016 році, прийняло рішення відродити торгову марку Гелати і запустило в виробництво лінійку їдалень, марочних і елітних вин, під цією торговою маркою. 
   
 
 
Бахтріоні або Бахтріонская фортеця (ბახტრიონის ციხე) - культове місце в грузинській історії і культурі. Знаходиться в Ахметському районі Кахетії, в 4 кілометрах від центру містечка Ахмета. З Бахтріоні пов'язані такі події, як Бахтріонское повстання і Бахтріонское бій. У шести містах Грузії є вулиця Бахтріоні, на Сабурталінській лінії метро в Тбілісі, у свій час існувала станція "Бахтріоні", перейменована згодом в "Важа-Пшавела". Сподіваюся, ви вже зрозуміли, яке місце займає Бахтріоні в народній свідомості.
 
    Коньяки під торговою маркою Бахтріоні, випускалися Грузією ще в радянські часи і заслужено користувався успіхом в пострадянському просторі, в на початку 90 - их минулого століття виробництво коньяку було припинено. Холдінгавая компанія "Джорджіан Алко Груп" в 2016 році, прийняло рішення відродити торгову марку Бахтріоні і запустило в виробництво лінійку марочних і елітних коньяків, під цією торговою маркою

© 2014 LLC «Georgian Alco Group»

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook